GRUPA MAGO dba o bezpieczeństwo najmłodszych

Nasza firma wraz z Komendą Powiatową Policji w Pile zorganizowała "Lekcje bezpieczeństwa" na których najmłodsi uczniowie mogli zapoznać się z bezpiecznym poruszaniem się po drodze oraz jak przechodzić przez jezdnię. HYUNDAI dba o bezpieczeństwo nie tylko poprzez bierne i aktywne systemy bezpieczeństwa w swoich samochodach, ale również poprzez edukowanie i przypominanie o bezpieczeństwie poruszania się po drodze, nie tylko w samochodzie. Odwiedziliśmy 4 szkoły: Szkoła Podstawowa na 1 i nr 2 w Pile, Zespół Szkół w Szydłowie oraz Szkołę Podstawową w Kaczorach, gdzie dzieci otrzymały opaski odblaskowe, które pomagają być widocznym po zmroku.  

HYUNDAI MAGO PIŁA - Najlepszym DEALEREM marki HYUNDAI w Europie!

• Ceremonia wręczenia nagród drugiej edycji europejskiego konkursu Nagroda Jakości Hyundaia (Hyundai Customer Satisfaction Excellence Award) odbyła się w Barcelonie 
• Konkurs jest odzwierciedleniem zaangażowania Hyundaia w budowanie satysfakcji Klienta 
• Polscy dealerzy Hyundaia w grupie najlepszych w Europie 

Hyundai po raz kolejny docenił zaangażowanie dealerów w dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji Klienta, wręczając wyróżnienia podczas drugiej edycji konkursu Europejska Nagroda Jakości Hyundaia (Hyundai Customer Satisfaction Excellence Award).

W ekskluzywnym wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele 63 spośród ponad 2 000 salonów dealerskich Hyundai z całej Europy, którzy najlepiej wypadli w kompleksowej ocenie działalności salonu.

Wręczenie indywidualnych statuetek oraz nagród finansowych było podsumowaniem złożonego procesu, który rozpoczął się od wyłonienia 3 najlepszych dealerów na każdym rynku, w kategoriach: Całościowa Satysfakcja Klienta, Sprzedaż i Serwis. Następnie, wybrano trzech europejskich zwycięzców, w oparciu o wymagające kryteria, na które składały się m.in.: wynik badania Hyundai Global Satisfaction i badania ‘Tajemniczy Klient’ oraz utrzymywanie wymaganych standardów dealerskich i analiza rzeczywistych opinii Klienta.

"Nagroda Jakości udowadnia, że zadowolenie Klientów jest dla marki Hyundai kwestią nadrzędną. Uważamy, że jakość obsługi, jakiej doświadczają w salonach powinna być spójna z jakością naszych produktów.” – powiedział Allan Rushforth, wiceprezes i COO Hyundai Motor Europe. ”Ciesząc się z naszymi dealerami, którzy wysoki poziom satysfakcji Klienta traktują priorytetowo, sukcesywnie podnosimy standardy w całej sieci, co przekłada się na realne korzyści nasze i naszych Klientów." – dodał.

Gala w Barcelonie była wyjątkowa także dla Hyundai Motor Poland. Aż trzech nominowanych dealerów z Polski znalazło się w grupie 9 nagrodzonych, europejskich przedstawicielstw, a firma
MPT Mago Piła, okazała się najlepszym Dealerem w całej Europie, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Całościowa Satysfakcja Klienta!